RSS

Соціальні мережі і бібліотека – ефективний спосіб реклами

21 Лип

Фахівцями Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського для бібліотекарів Хмельниччини було проведено вебінар на тему “Бібліотека в соціальних мережах”. Це ще один важливий акцент для активізації бібліотек регіону в соціальних мережах.

Під час вебінару було наголошено не лише на тому, наскільки важливо бібліотекам бути присутніми в різного роду соціальних мережах, але й на те, які можливості відкриваються перед ними в результаті. Які види соціальних мереж існують, як знайти свого постійного відвідувача в мережі, в якій соціальній мережі краще реєструвати свою бібліотеку, як правильно спілкуватись в мережі (культура віртуального спілкування) – це і багато чого іншого сьогодні обговорювалось під час вебінару.

І саме головне, бібліотекарі почули повний і цілком справедливий аналіз активності своїх бібліотек у соціальних мережах, що спонукало їх активізуватись вже в перші години після вебінару! Будемо надіятись, що вебінар буде мати результати, а громада буде отримувати цікаву інформацію про роботу своїх бібліотек і в он-лайн форматі. І не забувайте слова Білла Гейтса: “Якщо вас немає в Інтернеті, вважайте, що ви не існуєте”. Всім натхнення і удачі!

DSC05446 DSC05465 DSC05473DSC05458

 

Позначки: , , ,

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: