RSS

І знову про соціальні мережі

23 Кві

Сьогодні ми знову провели вебінар! Як це все-таки зручно, цікаво, не затратно, але не менш інформативно.

Вебінар “Бібліотека в соціальних мережах” було проведено для сільських бібліотек, які мають підключення до мережі Інтернет. Головною метою вебінару було навчитись використовувати соціальні мережі для рекламування та представлення послуг бібліотеки.

Для сільської бібліотеки вміння користуватись соціальними мережами для представлення своєї роботи та робити це правильно є важливим моментом в напрямку реклами.

Активна робота в соціальних мережах для сільських бібліотекарів дозволяє не лише прорекламувати свою бібліотеку та її послуги, але й залучати громаду села до різного роду обговорень, просувати поточні і минулі проекти, ділитись та обмінюватись досвідом, проводити конкурси та самим брати в них участь тощо.

Додатково учасники вебінару мали можливість послухати досвід роботи в соціальних мережах бібліотекаря Сутковецької сільської бібліотеки (Ярмолинецький р-н) Іванни Білик. Іванна розповіла як популяризувати роботу бібліотеки в соціальних мережах, як просувати свою сторінку у соціальній мережі, як бути активним у соціальних мережах і як зацікавити відвідувача сторінки бібліотеки у соціальних мережах, щоб вони стали користувачами самої бібліотеки. Приклад Іванни є чудовою мотивацією для інших сільських бібліотекарів нашої області.

Запис вебінару згодом можна буде переглянути на сайті нашої бібліотеки у розділі “Бібліоткарю – Методична діяльність”.  

DSC06106DSC06108

 

Позначки: , , ,

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: