RSS

Роботу розпочато!

17 Лис

Сьогодні, 17 листопада свою роботу розпочала Лабораторія професійної майстерності методиста «Реформування публічних бібліотек: нові умови, нові можливості». Лабораторія буде тривати три дні. Два дні методисти бібліотек області будуть працювати на базі обласної наукової бібліотеки, один день з виїздом до бібліотек Волочиського району з метою обміну досвідом.

Відкрили Лабораторію директор обласної наукової бібліотеки – Надія Синиця та заступник начальника-начальник відділу управління культури, національностей, релігій та туризму  облдержадміністрації – Валентина Граділь.

Під час першого дня Лабораторії на методистів центральних районних та міських бібліотек області чекає плідна робота. Будуть розглядатись питання, що стосуються основних стратегій напрямку розвитку бібліотек області в умовах реформування, яке відбувається сьогодні в нашій державі; відбудеться круглий стіл «Бібліотека в сучасному інформаційному просторі», на якому обговорюватимуться стратегії та концепції розвитку бібліотечної справи та культури на найближчі десять років; відбудеться професійна майстерня «Кращий методист», під час якої за результатами представлення професійних здобутків буде визначено кращого методиста області в 2015 році.

Бажаємо нашим методистам вдалого та плідного дня!

Чекайте звіт про роботу Лабораторії методисті 18 та 19 листопада 🙂

IMG_2496IMG_2494

 

Позначки: , , ,

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: