Бібліотечна робота не стоїть на місці, і разом з розвитком інноваційних технологій та появою нових цікавих Інтернет-ресурсів розвиваються і бібліотеки, і відповідно бібліотекарі.
Щоб ми не говорили, але всі ми звикаємо до чогось одного і опановувати нові горизонти іноді складно. Але як їх не опановувати, якщо вони (горизонти) нові, цікаві, а головне – легкі?
Мова йде про онлайн редактор Prezi за допомогою даного сервісу ми маємо можливість створювати різноманітні мультимедійні презентації які суттєво відрізняються від традиційних презентацій розроблених у PowerPoint.
Prezi.com дозволяє створювати інтерактивні презентації з нелінійною структурою, використовуючи велику кількість можливостей для візуалізації використовуючи відеоматеріали, звук, зображення, графіки та ін.
Робота веб-сервісу будується на технології масштабування (наближення та віддалення об’єктів). Від класичної презентації, до якої ми всі звикли, де презентація розбита на слайди, Prezi відрізняється тим, що основні ефекти пов’язані не з переходом від слайда до слайду, а зі збільшенням окремих частин цього ж слайду.
З метою поширення знань про інтерактивні веб-ресурси для їх використання у бібліотечній роботі сьогодні, 21 квітня нами було проведено вебінар «Створення сучасних мультимедійних документів» (розробка презентацій за допомогою Prezi) для бібліотечних працівників Хмельниччини.
Під час вебінару використовувалась презентація “Робота з програмою “Презі”, з якою можна ознайомитись тут та практично відпрацьовувались всі кроки: від реєстрації на сервісі до створення, редагування, демонстрації та скачування готової презентації на власний комп’ютер.
Дякуємо всім присутнім за участь та позитивні відгуки. Для тих, хто з технічних чи інших причин не зміг прослухати вебінар наголошуємо, що згодом запис вебінару ви зможете переглянути на сайті нашої бібліотеки у розділі “Бібліотекарю – Методична діяльність” .
Щоб оперативно отримувати інформацію про нові пости на нашому блозі на свою електронну адресу, підпишіться на наш блог натиснувши на кнопочку Follow в нижньому правому кутку блогу та введіть свою електронну адресу.