RSS

Prezi – додайте масштабу вашій презентації!

21 Кві

Бібліотечна робота не стоїть на місці, і разом з розвитком інноваційних технологій та появою нових цікавих Інтернет-ресурсів розвиваються і бібліотеки, і відповідно бібліотекарі.

Щоб ми не говорили, але всі ми звикаємо до чогось одного і опановувати нові горизонти іноді складно. Але як їх не опановувати, якщо вони (горизонти) нові, цікаві, а головне – легкі?

Мова йде про онлайн редактор Prezi за допомогою даного сервісу ми маємо можливість створювати різноманітні мультимедійні презентації які суттєво відрізняються від традиційних презентацій розроблених у PowerPoint.

Prezi_logo-page

Prezi.com дозволяє створювати інтерактивні презентації з нелінійною структурою, використовуючи велику кількість можливостей для візуалізації використовуючи відеоматеріали, звук, зображення, графіки та ін.

Робота веб-сервісу будується на технології масштабування (наближення та віддалення об’єктів). Від класичної презентації, до якої ми всі звикли, де презентація розбита на слайди, Prezi відрізняється тим, що основні ефекти пов’язані не з переходом від слайда до слайду, а зі збільшенням окремих частин цього ж слайду.

З метою поширення знань про інтерактивні веб-ресурси для їх використання у бібліотечній роботі сьогодні, 21 квітня нами було проведено вебінар «Створення сучасних мультимедійних документів» (розробка презентацій за допомогою Prezi) для бібліотечних працівників Хмельниччини.

Під час вебінару використовувалась презентація “Робота з програмою “Презі”, з якою можна ознайомитись  тут та практично відпрацьовувались всі кроки: від реєстрації на сервісі до створення, редагування, демонстрації та скачування готової презентації на власний комп’ютер.

Дякуємо всім присутнім за участь та позитивні відгуки. Для тих, хто з технічних чи інших причин не зміг прослухати вебінар наголошуємо, що згодом запис вебінару ви зможете переглянути на сайті нашої бібліотеки у розділі “Бібліотекарю – Методична діяльність” .

follow (1)Щоб оперативно отримувати інформацію про нові пости на нашому блозі на свою електронну адресу, підпишіться на наш блог натиснувши на кнопочку Follow в нижньому правому кутку блогу та введіть свою електронну адресу.

 

 

Позначки: , , , , ,

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: