RSS

Досвід кращих – кожному: стартує онлайн-клуб методистів бібліотек Хмельниччини

16 Бер

19 березня відбудеться перше засідання онлайн клубу методистів бібліотек Хмельниччини “Суч@сний методист”. Мета створення онлайн клубу висока та потрібна – обмін досвідом, пошук нових ідей, креативних рішень, об’єднання заради розвитку бібліотек Хмельниччини і професійного та особистісного розвитку самих бібліотечних працівників.

Як і всі початки будь-яких важливих справ, наш початок теж хвилюючий, невідомий, урочистий, напружений, радісний, відповідальний та довгоочікуваний. Ще безліч прикметників можна навести, щоб передати всю вагомість ситуації. Але всі слова даремні, адже головне – це результат, який ми очікуємо в найближчий час. Ми сподіваємось, що онлайн клуб активізує методичну роботу області та дозволить з найменшими можливими витратами (а це досить актуально, адже ми, колеги по цеху, не маємо можливості бачитись та обмінюватись досвідом настільки часто, скільки б того хотілось) поставити рівень роботи сучасної публічної бібліотеки Хмельниччини на якісно новий рівень. Це можливість ділитись цікавинками та напрацюваннями які вже принесли свої результати з тими бібліотеками, які лишень починають підійматись до рівня сучасного користувача та готові працювати та демонструвати гідні результати.

Ми готові працювати, ділитись досвідом та шукати нові ідеї! Ми – це сучасні методисти і нам є що сказати! 🙂

10 1

 
 

Позначки: , , , ,

2 responses to “Досвід кращих – кожному: стартує онлайн-клуб методистів бібліотек Хмельниччини

 1. Тамара

  19.03.2015 at 09:22

  Доброго дня шановні колеги! Вітаю усіх нас з гарним почином у онлайн-спілкуванні. Вважаю створення данного клубу актуальним та креативним. Буду вважати за велику честь пізнавати гарний досвід своїх колег та за нагоди впроваджувати його в свою роботу. Також (якщо це буде цікаво для Вас) буду ділитись своїми власними новітніми напрацюваннями. Наприклад: на сьогоднішньому засіданні пропоную впровадити методичний баркемп для методистів Хмельницької області. Бажаю державного визнання, творчих успіхів та професійних злетів. З повагою провідний методист Кам’янець-Подільської МЦБС Тамара Вонсович. P.S.: нажаль не маю нагоди сьогодні в нашому спілкуванні по причині участі в міському фестивалі “Слава”.

  Вподобано 1 особа

   
  • Альона Янчук

   19.03.2015 at 09:55

   Ми надіємось, що наші онлайн зустрічі будуть продуктивними і чекаємо на досвід і цікаві ідеї кожного методиста нашої області, адже найголовнішою метою клубу є саме обмін досвідом.

   Подобається

    

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: