RSS

Бібліотека – територія єдності

16 Гру

Сьогодні, 16 грудня Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського прийняла участь у першій відеоконференції «Бібліотека – територія єдності», яка відбулась в рамках реалізації проекту Міністерства культури України «Бібліотеки як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози: робота з внутрішньо переміщеними особами».

Участь у відеоконференції взяли обласні та центральні районні/міські бібліотеки України, що мають кращий досвід з обслуговування людей, які через військові дії у своїх регіонах були змушені покинути свої домівки.

Доповідачами у відеоконференції від ОУНБ ім. М. Островського виступила в.о. відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі, яка безпосередньо займається навчанням бібліотекарів області кваліфіковано надавати необхідні послуги для вимушених переселенців, а також самих ВПО, з метою полегшення їх адаптації на новому місці. Завідуюча відділом читального залу, яка є керівником сімейного клубу толерантності «Разом!» при обласній бібліотеці, учасниками якого є сім’ї, що були вимушені переїхати зі Сходу нашої країни та АР Крим, розповіла як саме бібліотека допомагає даній категорії людей, що вже вдалось зробити, а що планується. Для прикладу було наведено декілька історій успіху (допомога з житлом. теплими речами, продуктами харчування тощо). Зворушливою стала розповідь, коли під час засідання клубу яке відбувається кожну неділю, прийшла хмельничанка яка є користувачем бібліотеки та яка неодноразово ставала свідком роботи клубу та принесла з собою великий пиріг пригостити його учасників.

Доповідачі ділились своїм досвідом роботи з вимушено переміщеними особами, зі специфікою своєї роботи в даному напрямку. Відеоконференція була досить насиченою звітами та цифрами, історіями успіху проте, все-таки залишилась душевною, адже події, які відбуваються сьогодні в нашій державі болять кожному свідомому українцю і бібліотекарі не є виключенням і розуміють, що саме бібліотеки повинні бути тими центрами допомоги і підтримки які наразі так потрібні.

DSC_0086

DSC_0084

Advertisements
 

Позначки: , , ,

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: