RSS

Готуйсь шкільний бібліотекар – на носі новий навчальний рік!

19 Сер

Наближається новий навчальний 2014-2015 рік, який обіцяє бути нелегким в усіх його проявах, але шкільні бібліотекарі з позитивом і наснагою дивляться вперед і не бажають впадати в осінню депресію. Звідки ми це знаємо? Просто сьогодні, методист та соціолог бібліотеки імені М. Островського були присутні на методичному об’єднанні бібліотекарів навчальних закладів міста Хмельницького, яке відбулось в Гімназії №1.

Вже з самого початку зустріч обіцяла бути цікавою, адже тільки переступивши поріг аудиторії учасники методоб’єднання заходились активно обговорювати насущні проблеми і хвилюючі питання зі своїми колегами: як забезпечити учнів підручниками стовідсотково, яким чином знайти потрібну кількість буквариків для нової початкової школи, яка відкриє свої двері для діток з першого вересня, яких підручників і у яких школах не вистачає, а які можуть ними поділитись і т.д.

Ми, в свою чергу, теж не просто так прийшли на об’єднання, головною метою було інформування про послуги обласної наукової бібліотеки які будуть цікавими саме шкільним бібліотекарям, професійну періодику, літературу бібліотекознавчого характеру та власні інформаційні ресурси, які видає наша бібліотека, зокрема, відділ науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі.

Приємно, що шкільні бібліотекарі прагнуть до навчання та саморозвитку. Їм було цікаво все, про що ми їм розповідали: навчальні курси в Регіональному тренінговому центрі (РТЦ), що діє при обласній бібліотеці; дистанційне навчання; корисні бібліотечні інформаційні ресурси; можливість участі в різного роду проектах тощо.

Після нашого виступу організувалась активна група, яка зацікавилась можливістю безкоштовного навчання в РТЦ, що особливо приємно.

В подальшому надіємось на активну співпрацю та з нетерпінням чекаємо наших колег на тренінгах. З приємністю поділимось своїми знаннями!

DSC_0006 DSC_0003

 

Advertisements
 

Позначки: ,

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: