RSS

Блог для сільської бібліотеки – вимога чи необхідність?

01 Сер

Останній день липня закінчився для методистів обласної бібліотеки ім. М. Островського насиченою та результативною поїздкою до Білогірської центральної районної бібліотеки. Метою поїздки стало проведення майстер-класу по створенню та успішному веденню блогів та сайтів для працівників районної, дитячої бібліотек та сільських бібліотек-філій.

Майстер-клас  базувався на теоретичних та практичних основах в результаті чого його учасники дізнались про 20 причин чому, все-таки, варто почати писати блог; які можливості перед сільським бібліотекарем після цього відкриваються; як правильно презентувати свій блог громадськості тощо. Ми також наголосили на тому, що до наповнення блогу новою актуальною інформацію можна і потрібно залучати активістів громади, які вміють і мають бажання писати про культурне життя міста/села та активну участь у ньому саме бібліотеки. Це чудова можливість згуртувати навколо бібліотеки людей, які прагнуть культурного розвитку та небайдужі до книги. І що саме головне – це дасть можливість блогу стати дійсно цікавим та потрібним громаді.

Приємно, що відсутність комп’ютерів з підключенням до Інтернету в бібліотеках не злякали сільських бібліотекарів Білогірщини і вони з великою цікавістю та натхненням вчились створювати блоги та писати перші повідомлення, адже вдома в кожного є доступ до Всесвітньої мережі.

У нас є велика надія, що всі, хто створив бібліотечні блоги під час майстер-класу будуть продовжувати їх наповнювати та популяризувати серед громади їх регіону і не тільки.

Всім учасникам дякуємо за приємні години та цікавість до справи і бажаємо успіху!

2014-07-31 13.09.032014-07-31 13.06.492014-07-31 13.43.01
2014-07-31 13.07.52

 

Позначки: , , ,

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: