RSS

Вікіпедія для бібліотек

30 Кві

Ми всі звикли думати, що Вікіпедія – це просто вільна онлайн-енциклопедія інформацію якої можна вільно використовувати в своїх цілях: навчальних, професійних, самоосвітніх. Проте, Вікіпедія – це не просто енциклопедія, це інформаційний ресурс створений за допомогою вікі-технологій, що дозволяє не лише використовувати зібрану інформацію, але й редагувати її та створювати власні статті на актуальну тематику, яка буде важливою та цікавою для суспільства.ukrwiki

Так як даний інформаційний ресурс має енциклопедичний характер, при створенні нових статей потрібно дотримуватись відповідних правил. У Вікіпедії не можна створювати статті які пропагують, популяризують щось або когось. Якщо не дотримуватись певного встановленого стандарту ваші статті можуть бути вилучені. У Вікіпедії створено досить багато інформативних та допоміжних сторінок щодо правил створення статей у Вікіпедії та їх редагування. Щоб їх знайти вам буде достатньо лише в пошуковому віконечку Вікіпедії ввести “Вікіпедія:Довідка”, “Вікіпедія:Як редагувати статтю”, “Вікіпедія:Шпаргалка” тощо. Якщо ви ніколи не працювали над створенням статті у Вікіпедії в допомогу прийде сторінка “Вікіпедія:Пісочниця” де ви зможете попрактикуватись.

Вікіпедія для бібліотек є чудовою можливістю розповісти про себе: про свою історію, діяльність та досягнення. Допоможіть іншим дізнатись про вашу бібліотеку з допомогою української Вікіпедії!

 

Позначки: , ,

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: