RSS

Живемо навчаючись

20 Бер

Вже майже тиждень (починаючи з 17 березня) в Хмельницькій ОУНБ ім. М. Островського які ніколи людно. Окрім великих соціокультурних заходів які проходили цими днями в обласній науковій бібліотеці (“Поезія – це сила чарівна, що музикою серце надихає” до Всесвітнього дня поезії, презентація книги Володимира Шевченка «Ой, Кармелюче, по світу ходити…») в Регіональному тренінговому центрі паралельно проходять навчання за обов’язковим Модулем 3 для переможців 4 раунду конкурсу проеку «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» та тренінги за проектом “Сучасний бібліотекар – 2” від програми “Бібліоміст”.

Модуль 3

Модуль 3

Модуль 3

Модуль 3

Сучасний бібліотекар - 2

Сучасний бібліотекар – 2

Сучасний бібліотекар - 2

Сучасний бібліотекар – 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники Модуля 3 (а це працівники публічних бібліотек Дунаєвецького, Полонського, Хмельницького та Чемеровецького районів) за темою “Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек” за цей час дізнались багато цікавої інформації. Вивчали маркетинг у бібліотечній сфері та основи фандрейзингу, працювали над розробкою інноваційних проектів, розробляли стратегію адвокаційної кампанії, а також вчились розробляти онлайн анкети за допомогою Google Forms. А ще візуалізували свої емоції  від отриманих знань у вигляді кінофільму. Керівник центру “Вікно в Америку” Н. Войдевич розповіла учасникам тренінгу і навіть запропонувала спробувати покористуватись електронними читанками та Apple iPad. І це ще не все! Адже завтра, 21 березня на них чекає останній день тренінгу де вони будуть навчатись основам лідерства, розробляти плани занять для власних тренінгів та ділитись своїми враженнями за тиждень.

Кінофільм про враження

Кінофільм про враження

Представлення адвокаційної стратегії

Представлення адвокаційної стратегії

Знайомство з електронною читанкою

Знайомство з електронною читанкою

колаж про плідну роботу

колаж про плідну роботу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В цей же час, учасники проекту “Сучасний бібліотекар – 2” теж плідно працювали над вивченням роботи хмарних сервісів, працювали над створенням ефективних презентацій, працювали з програмою Microsoft Excel . Крім того, сучасні бібліотекарі вивчали програмне забезпечення та дізнались як організувати та провести вебінар.

Загалом, тиждень був досить насиченим… Та що там був! Він ще не закінчився! І завтра знову п’ятниця, останній робочий день, який несе за собою нові знання, відкриття та море спілкування з колегами. А з нового тижня знову будемо вчитись та вдосконалюватись. Бібліотечна професія – вона така, тут без постійного розвитку ніяк не можна. Живемо навчаючись, навчаємось, щоб навчати!

 

 

 

 

Advertisements
 

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: