RSS

Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці

13 Гру

З 9 по 13 грудня 2013 року для бібліотечних працівників Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва та Хмельницької МЦБС відбувся тренінг за Модулем 2 «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці».

Учасники тренінгу отримали великий багаж знань стосовно використання інноваційних технологій у своїй роботі, надання нових послуг з використанням вільного доступу до мережі Інтернет, застосування бібліотечної реклами за допомогою програми Infogr.am та ін.

Бібліотекарі вчились працювати в групах, користуватись електронними каталогами та ознайомлювались з ресурсами електронних бібліотек, освоювали бібліотечно-інформаційну систему ІРБІС, вивчали нормативні документи, що регламентують авторське право і суміжні права та можливості Google forms для проведення он-лайн-досліджень, вивчали досвід бібліотек світу з надання нових послуг з використанням доступу до Інтернету та етапи реалізації проекту «Бібліоміст» в Україні.

В результаті, учасники тренінгу отримали нові ідеї для застосування Інтернет-технологій в бібліотечній роботі та практичні напрацювання для популяризації своїх бібліотек в он-лайн-середовищі.

DSCN3630DSCN3631DSCN3633DSCN3732DSCN3651DSCN3648

 

Позначки: ,

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: