RSS

Другий вебінар з серії «Електронна книга в бібліотеці»

18 Жов

18 жовтня Хмельницька ОУНБ ім. М. Островського взяла участь у другому вебінарі з серії «Електронна книга в бібліотеці» за сприяння Української бібліотечної асоціації, який носив назву «Шлях електронної книги в бібліотеці». Семінар проводила канд. іст. наук, голова Секції університетських бібліотек УБА Ярошенко Т.О.
Тетяна Ярошенко запропонувала для всіх учасників вебінару подумати над висловом, що стосується роздумів про діяльність вітчизняних бібліотек: “Змінитися не можна Померти”. І дійсно, де саме в цьому вислові ставити розділовий знак, кожен вирішує самостійно. Але, якщо ми хочемо, щоб про бібліотеку не забули, їй потрібно змінюватися і крокувати в ногу з часом. Електронні книги швидко стають популярними і в Україні і можливо, бібліотекам не потрібно боятись цього явища, а навпаки – застосувати цю новацію для своєї користі використовуючи електронні книжки в обслуговуванні своїх користувачів.
Завдяки вебінару всі присутні дізнались надзвичайно багато корисної інформації: як проводити відбір, облік, каталогізацію електронної книги та яким чином забезпечити доступ користувача до неї; які компанії продають електронні книги для бібліотек; які на разі існують проекти, що надають безкоштовний та легальний доступ до своїх електронних ресурсів та багато іншого.
Якщо ви не мали змоги стати учасником вебінару ви зможете переглянути його на блозі Електронна книга у бібліотеці у розділі “Відео вебінарів”.

DSCN2889

 

Позначки: ,

Напишіть свій відгук тут

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: